O NÁS

Hledáte kvalitní bezúdržbovou zastřešovací techniku z prvotřídních materiálů

Určitě si vyberete z naší nabídky hliníkových pergol, bazénových zastřešení, přístřešků, plotových zástěn a jiných produktů.

Dle vašich požadavků zrealizujeme hliníkovou konstrukci, naše dodávky jsou rychlé. Kontaktujte nás a objednejte si hliníkovou pergolu či jiný vámi zvolený produkt.

Zabýváme se také montáží vratové techniky se zkušenostmi s montáží více než 600 kusů vrat od českého výrobce TOORS.

Klademe důraz na vysokou kvalitu výrobků, které dodáváme včetně záručního i pozáručního servisu.

Našim prvořadým zájmem je maximální spokojenost všech našich zákazníků.

JAK NA TO? JE TO SNADNÉ!

 

01. CENOVÁ NABÍDKA

Máte zájem o kvalitní bezúdržbovou hliníkovou konstrukci od naší firmy přesně na míru nebo zatím jen hledáte informace? Kontaktujte nás. Na základě konzultace a vašich požadavků na hliníkovou konstrukci připravíme cenovou nabídku. Díky vzorkům jednotlivých používaných profilů máte možnost vidět, z jakých materiálů a jakým systémem bude zakázka realizována.

 

02. ZAMĚŘENÍ

Pokud budete spokojeni s naší nabídkou, domluvíme se na termínu zaměření. V místě realizace díla provedeme přesné zaměření zakázky a probereme možnosti její realizace.

03. OBJEDNÁVKA

Po zaměření sepíšeme závaznou objednávku s termínem dodání do tří týdnů (u nestandardních konstrukcí do 6 týdnů). Součástí objednávky je složení zálohy.

04. MONTÁŽ

Jakmile bude hliníková kontrukce vyrobena, domluvíme se na termínu odborné montáže podle vašich časových možností.


05. PŘEDÁNÍ

Samozřejmostí je úklid místa realizace díla před konečným předáním zákazníkovi. Po instalaci zkontrolujeme bezporuchovou funkčnost, vyřešíme doplatek a současně od nás obdržíte předávací protokol a záruční list.